GPTuning.pl – sklep internetowy z akcesoriami samochodowymi

Szukasz doskonałych akcesoriów motoryzacyjnych? W takim razie koniecznie sprawdź ofertę sklepu internetowego GPTuning.pl. Przekonaj się, że możliwości Twojego samochodu są zdecydowanie większe niż mogło Ci się wydawać. Doskonała jakość produktów, fachowe doradztwo oraz wysoki poziom obsługi – to wszystko i wiele więcej znajdziesz w sklepie GPTuning.pl.

Listwy ochronne i zabezpieczające

Drobne zarysowania i wgniecenia powstające na parkingach przyblokowych, pod marketami lub w innych ruchliwych miejscach to prawdziwa zmora każdego kierowcy. Istnieje bardzo prosty sposób na poradzenie sobie z nimi – wystarczy zastosować listwy ochronne na drzwi samochodowe. Doskonale chronią przed uderzeniami przez drzwi parkujących obok samochodów. Pozwalają zaoszczędzić duże sumy na usługach lakiernika i przede wszystkim uniknąć wielu stresujących sytuacji. Ponadto wyglądają bardzo estetycznie i często nawet poprawiają wygląd samochodu.

Warto zaznaczyć, że z pomocą listew zabezpieczyć możemy nie tylko drzwi samochodu, ale również inne elementy karoserii takie jak progi czy krawędzie klapy bagażnika. Te elementy również często ulegają przypadkowym uszkodzeniom. Zdecydowanie korzystniejszą opcją jest zapobieganie niż ponoszenie kosztów związanych z lakierowaniem.

Bagażniki i uchwyty rowerowe

Niezależnie czy wybierasz się na wakacje z rodziną, czy uprawiasz sport wymagający przewożenia dużych, niesztandarowych przedmiotów – w każdym z tych przypadków bagażniki dachowe pozwalają zdecydowanie zwiększyć funkcjonalność Twojego samochodu. Dobrej jakości bagażnik nie sprawia kłopotów przy montażu oraz dzięki temu, że jest stabilny i dobrze spasowany pozwala na bezpieczne przeważenie wielu ładunków. Do bazy możemy przyczepić wiele różnych uchwytów i systemów montażowych – od rowerowych, poprzez narciarskie na bardzo specjalistycznych skończywszy.

W ostatnich latach bardzo dużą popularność zyskały platformy rowerowe. Montowane za pojazdem, mają zdecydowanie lepsze właściwości aerodynamiczne niż tradycyjne uchwyty. Są lepszym rozwiązaniem dla osób niskich lub słabszych fizycznie – roweru nie musimy unosić nad dach pojazdu, a jedynie kilkadziesiąt centymetrów nad ziemię. Ponadto pozwalają na zastosowanie bagażnika i boxa – bo pozostawiają dach niezagospodarowany.

Dobre akcesoria samochodowe, sprawdzonych producentów znajdziesz w ofercie GPTuning.pl. Mamy produkty dla samochodów nowych oraz modeli starszych.